بالاخره بازگشتیم

با سلام  به همه دوستان گلم امیدوارم که همگی خوب و سلامت باشید و طاعات و عبادات همگی مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشه و  عید سعید فطر پیشاپیش بر همگان مبارک باشد.

شرح حالی از احوالاتمون در روزهایی که غیبت داشتیم می نویسم تا خاطره ای باشه برای پرنسس عزیزم

اوایل خردادماه بود که به علت ماموریت کاری بابایی به خارج از کشور ما هم رفتیم پیش عزیز و پدرجون مهربون چون مدت ماموریت بابایی تقریبا طولانی بود ما هم ترجیح دادیم اینجا تنها نمونیم و  یه هوایی تازه کنیم .

 در طول این مسافرت یک ماهه که داشتیم پرنسس زیبای من هم به کلاس اسکیت رفت و دوره اول را با موفقیت طی کرد نکته مهم اینه که با اینکه کوچکترین فرد کلاس بود ولی پیشرفتش خیلی خوب بود و  با پشتکار خاصی کلاس و تمرینهای بعد از اون را انجام میداد .

ملودی عزیزم حدود 200 کلمه انگلیسی به همراه کلیه رنگها  و اشکال هندسی و اعداد را یاد گرفته و به علت علاقه شدید دختر نازم  این روند به طور هر روزه ادامه دارد.

دختر گل و نازم حدود 20 عدد شعر را از حفظ می خونه و نکته جالبش اینه که دقیقا می دونه هر کدوم از این شعرها تو کدوم صفحه کتاب نوشته شده  و وقتی شروع می کنه به خوندن من واقعا لذت می برم و فکر میکنم هیچ صدایی زیباتر این صدا توی زندگیم نشنیدم.

ملودی خوشگل من کم کم داره شخصیت اصلی خودش را پیدا می کنه و بسیار حساس و احساساتی هستش که دائما محبتش را ابراز می کنه .

دائما می گه مامان خوشگل و خوبم، بابای مهربون و نازم . 

البته در عین حال حاضر جواب و قاطع  هم هست.

این خلاصه ای از روزهای سپری شده به همراه پرنسس زیبای ما انشااله از امروز به بعد زود به زود می نویسیم. 

 

/ 5 نظر / 10 بازدید

[قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

سپیده عمه آریانا

الهی من فدای این دخملی دوست داشتنی و مهربون بشم . 1000 ماشااله به ملودی باهوشم . بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس[ماچ][بغل][قلب][گل][گل]

فافا

آخی جانم...معلومه که صداش قشنگ ترین صداست...بیاین ببینیمتون دیگه....از بس دخملمون مهربون آدم دلش می خواد یکعالمه بغلش کنه....دختر باهوشمون رو ببوس............[ماچ][ماچ]

آرزو مامان آرش

ماشاءالله به ملودی زیبا و ناز که حسابی برای خودش خانمی شده. خدا حفظش کنه.

خاله سمیه

آفرین به این دختر باهوش و زرنگ. احسنت به مامانی خوبش که از الان داره بهش زبان و شعر یاد میده ماشالله خیلی بزرگ و خانم شده. فکر کنم احساساتی بودنش به خودت رفته[ابرو]