روزت مبارک زیبای من

با چند ماهی تاخیر دوباره شروع به نوشتن کردم البته نمی شه این تاخیر را بابت مشغله زیاد دونست ولی خوب انگار بعضی از مواقع شرایط برای انجام یه کاری جور نمی شه ولی خوب امروز به مناسبت روز دختر باید حتما چند خطی واسه پرنسس زیبای خودم می نوشتم که بدونه برای من چقدر مهمه.

دختر زیبا روی من تو بهترین دختر دنیایی اینو واقعا و از صمیم قلبم می گم و نه تنها من بلکه هر کسی که برای یک بار هم تو را دیده باشه به این واقعیت پی می بره که تو بهترینی. تو مظهر محبتی و اینقدر با این سن کمت محبت کردن را بلدی که حتی بعضی از مواقع من هم از تو یاد می گیرم .

تو با اون دستای کوچولوت آنقدر قشنگ کمک مامانی می کنی و من عاشقانه نگاهت می کنم و از خداوند واقعا سپاسگزارم که یه همچین فرشته زیبایی را به زندگی ما هدیه کرده .

اونقدر با دقت به حرفهای مامانی گوش می کنی و هر چی برات مفیده را می خوری هر کاری به ضررته را انجام نمی دی البته همه این کارها باید با دلیل و مدرک مستند باشه همینجوری قبول کردنش برات سخته .

خلاصه که مامانی و بابایی بهت افتخار می کنن .قلب

روزت مبارک پرنسس زیبای من .بغل

در زندگی بهترینها را برات آرزومندیم و سلامتی  و دل خوش را در تک تک لحظات زندگیت از خداوند عزیز خواستاریم.ماچ 

/ 4 نظر / 21 بازدید
سعیده مامان آندیا

روزت مبارک فرشته ناز دوست داشتنی انشااله که روزگار پر از خاطرات خوب باشه براتون تا شما مجبور بشید و اینجا بیایید برای ما بنویسید

فافا

عزیز دلم روزت مبارک بهترین دختر دنیا.... ملودی قشنگ شاد باشی، بیا خاله ها ببیننت عزیزم ما دلمون تنگ شده برات

سپیده عمه آریانا

ااااااااااااااااااااااای جون دلم 1000 ماشااله به پرنسس ملودی نازم . الهی همیشه شاد و سلامت باشی گل من . کلی خانوم تر و بزگرت شدی عزیز دلم . [ماچ][بغل][قلب][گل]

سانی مامی شادیسا

عزیزممممممممممم قربون این دختر منطقی و مهربون برم... پس کی ما باید چشممون به جمال این پرنسس کوچولو روشن بهشه؟؟ [ناراحت]