شمارش معکوس تولد پرنسس گلم

با سلام

شمار ماههایی که با پرنسس عزیزم سپری شده کم کم داره به انتهای 48 ماه می رسه و ما به روز موعود نزدیک می شویم .

وقتی بر می گردم به عقب و خاطرات این ماهها را مرور می کنم به غیر از روزهایی زیبا و سرشار از تجربه های جدید هم برای دختر گلم و هم برای خودم چیز دیگری نمی بینم روزهایی سرشار از عشق و غرق در دوست داشتن تو عزیزترینم .

همیشه شنیده بودم که محبت فرزند برای پدر و مادر یه محبت خاصه ولی شنیدن کی بود مانند دیدن این محبت وعشق درونی واقعا چیز عجبییه انگار یک انرژی مضاعف به آدم داده می شه تا وقتی که صبح چشمهاش را باز می کنه مهمترین وظیفه و الویت زندگیش این باشه که تو و فقط تو خوشحال باشی و برای بدست آوردن اون خنده زیبا و معصومانت مامان  و بابا همه کاری می کنن همپای خودت بچه می شن و دوباره دوران کودکی را مرور می کنند.

وقتی توی مامان بازی تو مامان می شی و من بچه و میبینم که چقدر زیبا به من محبت می کنی و دائما بهم می گی عزیزم غذات را بخور عزیزم زودتر بخواب وقتی بهت می گم مامان جونم چقدر شما برای من زحمت می کشید و تو خیلی زیبا به من جواب می دی عزیزم هیچ زحمتی نیست نمی دونی چه حال عجیبی به من دست می ده اون موقع است که دوست دارم فریاد بزنم خدای مهربونم شکرت بخاطر اینکه به من این افتخار را دادی که عشق را به گونه ای دیگر تجربه کنم به گونه ای که فقط یه مادر می تونه تجربه کنه .

وقتی مریض می شی وقتی دستت زخم می شه وقتی روی زمین می افتی و یا یه اتفاقی هر چند جزئی برات پیش می یاد واقعا می تونم قلبم رااحساس کنم قلبی که تپشهاش را حتی توی گوشهام هم احساس می کنم و اینجاست که مفهوم پاره ای از وجود را واقعا می شه درک کرد.

یه لحظه واقعا خیلی احساساتی شدم همیشه توی این روزها می رم توی حال و هوای به دنیا اومدن فرشته زیبای زندگیمون و واقعا با مرور خاطرات گذشته خیلی مسرور می شم .

حالا بنویسم از پرنسس گلم که این روزها چه بلبل زبونی هایی می کنه :

جالبه نمی دونم اینو تازگیها از کجا شنیده دائما به من می گه من وقتی بزرگ بشم تو کوچیک می شی و جالبتر اینکه به من می گه تو حتما عزیز و اذیت کردی که پیر شده ولی ببین من تو را اذیت نمی کنم چون دوست ندارم تو پیر بشی این هم دغدغه ذهنی این روزهای پرنسس زیبای من . {#emotions_dlg.e38}

به ملودی می گم میخواهیم یه چند وقتی بریم پیش عزیز و پدر جون با ناراحتی می گه پس حالا این پسرم را چی کار کنم ( پسرم = بابایی) ببین چقدر گناه داره اگه تنها بمونه.

اینم نمونه ای بارز از اینکه می گن دخترا بابایی هستن. {#emotions_dlg.e19}

به زودی برمی گردم...... {#emotions_dlg.e23}

/ 3 نظر / 58 بازدید
نوژکوچولو

خوشحالم از اشناییتون [قلب] پرنسس کوچولوت رو میبوسم با همه شیرین کاریها و شیرین زبونیهاش[ماچ]

نوژکوچولو

راستی دوست اردیبهشتی من اگه با تبادل لینک موافقید منو خبر کنید تا بلینکمتون [قلب]

فافا

تولدِ ملودی جونمون مبارک.....چقدر هزارماشاالله بزرگ و خانوم شده...معلومه دیگه چه شیرین زبونی هایی می کنه و دل می بره....هردوتون رو می بوسم...امیدوارم زودی ببینمتون[ماچ][گل]