تبریک نوروز 1391

با سلام و تبریک بهار طبیعت (البته با تاخیر)

دختر گلم، ملودی نازم ، پرنسس دوست داشتنی من سومین بهار عمرت مبارک عزیزکم امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و خوشحالی در انتظارت باشه.

امسال تازه برای ملودی نازم عید مفهوم پیدا کرده بود تازه متوجه تغییر و تحولات اطرافش شده بود تازه مفهوم سفره هفت سین و به قول خودش ماهی تنگ بلور را درک کرده بود و چقدر براش جذاب و زیبا بود و با چه ذوقی به من می گفت مامان می خوام ممکت (کمکت) بکنم و با گفتن این حرف هر چه خستگی شب عید توی تنم بود یادم می رفت. 

امسال سرمون خیلی شلوغ بود خاله های مهربون اومده بودن خونمون و تا روز 7 فروردین سرگرم بودیم بعد از رفتن مهمانهای عزیز ما هم صبح زود روز 8 فروردین رفتیم به دیدن عزیز جون و باباگلی مهربون.

واقعا چه صفایی داره در کنار پدر و مادر بودن. کلی دلم براشون تنگ شده بود امسال اولین سالی بود که سال تحویل در کنار سفره هفت سینشون نبودیم و اونها خیلی احساس تنهایی می کردن.

خیلی خوب بود دیداری تازه کردیم با اقوام و آشنایان البته بابت مریضی مادربزرگ عزیزم که روز 9 فروردین ماه برای بار دوم سکته کردند همه مضطرب و نگران شدند البته فعلا به خیر گذشته ولی حال عمومی خوبی ندارند.

ملودی مادربزرگ را خیلی دوست داره هر وقت می ریم خونه پدرجون و عزیز به من می گه برو مامان بزرگ خودت را بیار پیش من.

امیدوارم سال جدید سالی مملو از سلامتی و شادی برای خانواده عزیزم و تمامی دوستان عزیزم باشه و هرچه از خدای مهربون می خواهند بدست بیاورند.

 

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
فافا

چه عيدِ شلوغي...انشاالله هميشه در كنارِ هم شاد باشيد چقدر خوب كه مادربزرگ بهترن... موش بخوره اين ملوديِ ما رو....بياد پيشِ خاله هم ممك كنه....[ماچ] عكس ها به راحتي باز نمي شد...چندتاشون رو ديدم...دخملمون حسابي خانوم شده

ديانا

سلام خاله ملودي جونم چقدر قشنگ شده اينجا. خداحفظش کنه.راستي ممنون لينکم کردي خاله خداحافظ

سپيده عمه آريانا

سلام عزيزم سال نو مبارك . انشااله سال خوب و پر بركتي رو توام با شادي و سلامتي در پيش و رو داشته باشيد . انشااله حال مادربزرگتون خيلي زود خوب بشه و سايه شون هميشه مستدام باشه . قربون دخملي گل برم كه كمك مامانش بوداه .ملودي عزيزم رو ببوسيد .[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

خاله سمیه

سال نو مبارک[قلب] امیدوارم امسال برای تو دوست خوبم و ملودی خانوم خوشگل و همگی خانواده سال خیلی خوب و خوش و توام با سلامتی باشه. چه عکسای نازی گذاشتی ...[ماچ]ماشاله خیلی خانم و بزرگ شده. از چشماش معلومه که همه چیزو خیلی خوب میفهمه و درک میکنه. خدا حفظش کنه برات. خدا رو شکر که تعطیلات عید بهتون خوش گذشته... از خدا میخوام که مادر بزرگ خوبت هم هرچه زودتر سلامتی شو بدست بیاره.

شکوه مامان ارمیا

سلام سال نو مبارک خانومی[ماچ] سال خوبی رو براتون آرزو میکنم داشته باشید سالی سرشار از سلامتی و موفقیت[بغل]