روز مادر مبارک

با سلام

روز زن و روز مادر را به تمامی زنان و مادران عزیز تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال بهترین ها را به همراه طول عمر با عزت برای تمامی عزیزان خواستارم.

مامان عزیز خودم عاشقانه هایم را پذیرا باش خیلی زیاد دوستت دارم و همیشه آرزوی سلامتی وجود عزیزت را از خداوند خواستارم. همیشه مدیون مهربونیهات هستم و هیچوقت قادر نیستم حتی یک ذره اش را جبران کنم. فقط امیدوارم که بتونم برات فرزند خوبی باشم و لااقل دل نازنینت را هیچوقت نشکنم. دلی که هیچ کینه و دلخوری توش وجود نداره و مثل آینه صافه. مامان نازم روزت مبارک امیدوارم هرچی توی زندگی می بینی خوشی و شادی باشه.

ملودی عزیزم، برات می نویسم تا وقتی در آینده شروع به خواندن نوشته هات می کنی اینو بدونی که خیلی عاشقتم و همیشه در طول زندگی به خوشبختی و موفقیت تو فکر می کنم و از خداوند می خوام که همیشه حافظ تو دختر نازم باشه.

پرنسس من وقتی به من هدیه شدی بسیار ناتوان بودی، ناتوان ترین موجودی که توی زندگیم دیده بودم ولی من با محبت و عشقی که بهت دادم جون گرفتی و کم کم داری مراحل رشد خودت را طی می کنی این موضوعی که گفتم نه به خاطر اینکه بهت بگم خیلی برات زحمت کشیدم که این فقط وظیفه مادری بوده که انجام دادم ولی اینو گفتم که بدونی وقتی من هم مثل تو ناتوان شدم لااقل به من اخم نکنی و عشقت را هیچوقت ازم دریغ نکن.

/ 3 نظر / 10 بازدید
سپيده عمه آريانا

تو بهترین گل، میان شهر گلهایی تو رنگ آفتابی، شب که می رسد، مثل ستاره، گوئیا مهتابی روزت مبارک عزیزم . . .[گل][گل][گل]

فافا

روزت مبارك مامان خانومي... انشاالله ملودي جون هم مثلِ خودت دخملِ قدرداني ميشه... انشاالله مامانِ خوب ومهربونت هم سلامت باشند و دلشون و لبشون خندون باشه[ماچ]

خاله سمیه

چقدر زیبا نوشتی دوست عزیزم.[قلب] ان شاله که ملودی خانم خوشگل در سایه حمایتهای مامان و بابای مهربونش بزرگ مشه و هیچوقت محبتهای مامانشو یادش نمیره و عشقش رو هیچوقت ازت دریغ نمیکنه .... روزت مبارک دوست جونم درضمن اولین عکسی که از ملودی گذاشتی فوق العاده قشنگه از طرف خاله ببوسشششششششششششششش[ماچ][ماچ]