شرح تولد

با سلام خدمت دوستان گلم

تولد امسال ملودی یه تفاوتی با سالهای دیگه داشت که دیگه تنها نبودیم و سه نفره برگزار نکردیم و دوستای خوشگل ملودی هم بودند و به دختر گلم خیلی خوش گذشت به طوری که شب موقع خوابیدن می گفت مامانی چقدر تولد خوبی بود  کلی خوش گذشت.

ملودی عزیزم صبح تولد بخاطر هیجان بسیار زیادی که داشت خیلی زود از خواب بیدار شد و گفت امروز دوشنبه است روز تولد منه و خلاصه بخاطر این کمبود خوابی که داشت اصلا خوش اخلاق نبود و دائما در حال بهانه گیری بود و به تلفنهای عزیز جون و پدرجون و خاله پروین و خاله پروانه و پریا گلی و پوریا و کیمیا و... که برای تبریک تولد بهش می شد اصلا جواب نداد و به من می گفت بگو ملودی حوصله نداره .

خلاصه بعد از خوابیدن 2 ساعته بعدازظهر هم حالش زیاد تغییری نکرد البته بهتر شد ولی همچنان کسل بود که من نگران بودم موقع اومدن مهمونها هم بداخلاقی نکنه که خدا را شکر اینجوری نشد . شاید هم احساس دلتنگی داشته  چون وقتی دورش شلوغ شد حالتهاش به کلی تغییر کرد.

چون دقیقا بعد از اومدن مهمونها و برگزار کردن کارهای اولیه تولد مثل فوت کردن شمع و خوردن کیک و بازکردن کادوها و .... ملودی با پرنیا و نیکا رفتن دنبال بازی کردن و حدودا تا 12 شب مشغول بودند این قسمتش خیلی به ملودی خوش گذشته بود.

خلاصه که شب بسیار خوبی بود و من و بابایی هم خیلی خوشحال بودیم چون می دیدیم تو چه جوری داری احساس شادی می کنی و از بودن در کنار دوستات لذت می بری و فکر می کنم تولد امسال را بهتر از سالهای پیش درک کردی و مفهوم تولد را بهتر می فهمیدی چون با شوق و هیجان بیشتری نسبت به مسایل اطرافت واکنش نشون می دادی .

عزیز دلم امیدوارم در تمام روزهای زندگیت همین طوری شاد باشی و خنده از لبهای قشنگت هیچوقت دور نشه.

 

 

/ 6 نظر / 8 بازدید
خاله سمیه

عزیز دلم تولدت مبارک باشه . انشالله سالهای سال در کنار مامان و بابای خوبت سلامت و شاد باشی و لبت همیشه پرخنده باشه هزار ماشالله خیلی خیلی خانم وناز شده. این سن هم که مخصوص دوست بازیه دیگه. [پلک] معلومه که حسابی بهش خوش گذشته

فافا

آخی...تولدشو ببین...معلومه که حسابی بهش خوش گذشته....انشاالله سال های سال در کنار عزیزانش تولدش رو جشن بگیره....به زودی هم دور هم باشیم و تعداد مهموناش برای جشن تولدش بیشتر شه!!![زبان]

مامان حنا

سلام وبلاگ قشنگی دارید .ملودی جون تولدت مبارک .وقت کردی بهم سر بزن

خاله پروانه

نفس خاله .عشق خاله پروانه من شدیدا منتظر اومدنتم که بیای تهران و کلی باهات خوش باشم پس به امید دیدن ملودی نازم

سپیده عمه آریانا

فدای این دخملی بشم من . الهی همیشه ایام بکامت باشه و پر از شادی و خنده باشه برات عزیز دلم [قلب][بغل][ماچ][گل]

آذین مامان طهورا

کســانی که دوستشــــان دارم را مــرور میکنـــــم تــا . . . سکوتــم نشـان فرامـوشیـــــم نباشـــــد . . . ! آپ کردم خوشحال می شم بیای