شروع ماه مهر

روز اول مدرسه با یه بغضی توی چشمات و گلوت راهی مدرسه شدی ولی بسیار متشخص و خانمانه از من و بابایی جدا شدی ولی من باز هم موقع بازگشت از مدرسه یه گریه حسابی توی خونه کردم چون جای خالی عزیزم بعد از چند ماه تعطیلات تابستانه خیلی مشهود بود من به این قضیه اقرار می کنم که ملودی عزیز من خیلی منطقی تر از مامانشه و وقتی قرار باشه کاری را انجام بده که بدونه باید این کار را بکنه خیلی قشنگ قبول می کنه علیرغم اینکه خیلی از درون خودش را کنترل می کنه .

خوشگل مامان هر روز قبل از رفتن به مدرسه به مامانی میگه دلم برات تنگ می شه مامانی هم بهش می گه زودی می یام دنبالت عزیزم دل مامان هم برای تو خیلی تنگ می شه ولی وقتی می بینم دختر گلم اینقدر پیشرفت داشته من هم خوشحالم .

در ضمن با شروع سال جدید ملودی به کلاس نقاشی و ارف هم مشغول شده که جزو علاقه هاش بوده ترم اول کلاس ارف تموم شده و ترم دوم از امروز شروع می شه که هم از کلاس لذت می بره و هم معلمش را خیلی دوست داره کلاس نقاشی هم که تازه شروع کرده و تا حالا نقاشی موش و اردک و درخت و کلاغ را یاد گرفته که البته خیلی هم خوب یاد گرفته که در پست های بعدی حتما عکس نقاشی هاش را می ذارم .

/ 4 نظر / 25 بازدید
خاله سانی

وای از تصورش تو لباس مدرسه اشک تو چشمام جمع شد دوستم... میدونم چه حسی داری.... مدرسه رفتن ملودی جونم مبارککککککککککککک عکسا هیچکدوم برای من باز نشد[نگران]

سپیده عمه آریانا

سلام عزیزم خوبید رسیدن بخیر دلمون براتون تنگ شده . پیش دبستانی رفتن ملودی قشنگم رو تبریک میگم الهی که همیشه موفق باشه . قربون برم تو فرم مدرسه مثل فرشته ها شده . الهی همیشه در کنارتون شاد و سلامت و موفق باشه . صورت ماهش رو بجام ببوسید[ماچ][بغل][قلب][ماچ][گل][گل]

خاله سانی

ای مامان تنبل زود آپ کن دیگه دلم برای پرنسس کوچولومون تنگ شده

فافا

جانم دخملی چه خانوم و متشخص هست!!! قربون منطقش برم، انشاالله موفق باشه و شاد. دلمون براتون تنگ شده