اولین نوشته در سال 92

با سلام به همه دوستان گلم

با کلی تاخیر باز هم شروع به نوشتن کردم و امیدوارم امسال بتونم فعالتر از پارسال باشم و تند تند از کارهای پرنسس زیبام بنویسم که چه خانمی شده برای خودش .

اول از همه از جریانات عید بگم که ما امسال سال تحویل را پیش عزیز و پدرجون مهربون بودیم در کنار خاله پروین و بچه های گلش و بعد از سال تحویل هم خاله پروانه به جمعمون ملحق شد و امسال کلی جمعمون جمع بود و کلی به همه خوش گذشت علی الخصوص ملودی خانم گل که در کنار این جمع کلی شیطونی کرد و بازیگوش شده بود و دیگه حرف شنوی از مامان به حد صفر رسیده بود.

بعد از رفتن خاله های مهربون ما همچنان پیش عزیز و پدرجون موندیم ، چون قرار بود مامان بزرگ روز 14 فروردین ماه به سفر حج مشرف بشن و ما هم برای بدرقه کردنشون موندیم و بعد از اون بابایی مهربون برگشت سرکارش و ما موندیم تا مامان بزرگ از مسافرت برگردن و بعد بیاییم به خونه خودمون و همین طور هم شد.

توی این مدت ملودی حسابی بازیگوش شده بود و با دوست معروفش نگار خانم گل حسابی بازی کرد و کلی مهمونی رفت و خلاصه خیلی بدعادت شد چون حالا که برگشتیم خونه خیلی بی حوصله و کسل شده و دائما در حال بهانه گیریه.

دختر گلم دیگه داره کم کم از اون حالت بچگی خارج می شه و یه مرحله جدید را شروع کرده استقلال فکر و عمل پیدا کرده و اکثر کارهاش را دوست داره که خودش به تنهایی انجام بده ولی وابستگی عاطفی بسیار زیادش به من همچنان وجود داره و روز به روز هم بیشتر می شه .

هر روز میاد و دست من را می بوسه و میگه مامان خیلی دوست دارم  من همیشه پیشت می مونم .

منم توی دلم بهش می گم هیچوقت قولی نده که نتونی بهش عمل کنی دقیقا مثل قولی که من به مامان عزیرم دادم  و نتونستم بهش عمل کنم.

امیدوارم سال جدید برای همه مملو از شادی و خوشحالی باشه و این فرشته های عزیز زندگیمون همواره سالم و خوشحال باشن و ما هم با دیدن روی ماه اونها انرژی مضاعف بگیریم و بتونیم هر چه بیشتر برای رفاه و خوشبختی اونها تلاش کنیم.

/ 4 نظر / 7 بازدید
شکوه مامان ارمیا

سلام دوست عزیزم.خوبی؟ سال نو بر شما و خانواده محترمتون مبارک باشه امیدوارم که سال خوب و پرخیر و برکتی رو پیش رو داشته باشید[قلب] ملودی عزیزم رو ببوسید از طرف من[بغل][ماچ]

خاله سمیه

دوست عزیزم انشالله که سال خیلی خوب و خوشی رو درکنار پرنسس نازت و همسر گرامی داشته باشی . عکسا عالیییییییییییییییی بود. هزار ماشاله به ملودی خانم گل. یه عالمه ببوسش....

فافا

امیدوارم سال های سال در کنار هم خوشبخت و سعادتمند باشین.....دخملی ناز و مهربونمون رو ببوس[ماچ]