تولدت مبارک دلبندم

 تو اومدی و دنیا

هیچی دیگه کم نداشت

خوشگل و خوشحال بود

غصه نداشت، غم نداشت

تو اومدی به دنیا

در ماه اردیبهشت

تو یک فرشته بودی

دنیای ما شد بهشت

هدیه و شمع و خنده

جشن و چراغ و پولک

گل قشنگ و نازم

تولدت مبارک

 

 

زیباترین لحظه و زیباترین تصویر را زمانی دیدم که ملودی عزیزم در آن گهواره شیشه ای در کنارم آرام خوابیده بود و من با عشقی که همراه با دلهره بود به او نگاه می کردم.

 عشقی که روز به روز و ثانیه به ثانیه زیاد می شود و دلهره ای که همیشه با من همراه است برای روزهایی که پیش رو داری.

 این فقط حرف نیست یه حقیقت است من عشق را با آمدن تو به زندگیم به طور واقعی درک کردم ، تو یه تکه از وجودم هستی که در 30 اردیبهشت ماه از وجودم جدا شدی و خواستی زندگی را تجربه کنی تو از من جدا شدی ولی من هرگز از تو جدا نشدم من هنوز هم تو را با روحم و جسمم احساس می کنم تو در درون من جاماندی برای همین است که می گویم عشقت با دیگر عشقها متفاوت است من با وجود تو نفس می کشم .

تو راه و رسم عشقبازی را خیلی ساده و زیبا و خیلی خالصانه بلدی وقتی با اون زبان زیبایت به من می گی مامان عاشقتم . مامان خودتو خیلی دوست دارم من دیگه احساس می کنم هیچی توی دنیا کم ندارم .

خدای عزیزم به خاطر داشتن پرنسس زیبایمان و به خاطر لیاقتی که نصیبمان کردید که این فرشته زیبا ما را مامان و بابا خطاب کند بی نهایت سپاسگزاریم و سلامتی و سعادتمندی این هدیه الهی را از درگاهتان خواستاریم. 

/ 2 نظر / 7 بازدید
فافا

اي جانم...اين عكس بي نظيره... تولد ملودي كوچولوي شيرين زبون مبارك...مطمئنم كه هر دوي شما لياقتِ داشتنِ چنين گلي رو داشته‌ايد...اميدوارم سال‌هاي سال در كنار هم باشيد و از هم جدا نشيد... جايزه‌هاش هم خاله ديروز براش فرستاد...[قلب][ماچ][ماچ][ماچ]

خاله سمیه

الهی خاله قربون این پرنسس کوچولو بره عکسای نوزادیش رو تا حالا ندیده بودم بوووووووووووووووووووووس تولدش هم هزار بار مبارک باشه [ماچ]