پیدا شدن پنجمین دندان

امروز پنجمین دندان عزیز دلم رونمایی شد. هورا

ولی هر کدوم از این دندونها که می خواد در بیاد من بیچاره میشم از بس که این دلبرک من خوش اخلاق می شه ناراحت وضعیت مزاجیش میریزه به هم و خلاصه کلی مراحل باید طی کنیم تا یه دونه از این مرواریدهای سفید خودشون را نشون بدن.

ملودی حس مالکیتش روز به روز داره بیشتر می شه هیچکس به جز من اجازه دست زدن به اسباب بازیهاش را نداره به منم که یعنی خیلی اعتماد داره وقتی هر چیزی را به دستم می سپاره هر چند دقیقه یکبار می یاد چکش می کنه ببینه هستش یا نه . روزانه بین 4 تا 5 بار باید این اسباب بازیها به صورت خیلی قشنگ با یک مدل خاص چیده بشن ملودی بده دست من و من باید اونها را بچینم البته هر جایی که پرنسس دستور بدن.چشمک

عزیز دل من دیگه به طور کامل قهر کردن را یاد گرفته و هر چیزی که برخلاف میلش باشه سریع سرش را میذاره روی یه جایی و دیگه هیچ حرکتی نمی کنه تا وقتی هم که نری و از دلش در نیاری محاله که بیاد.

بالا رفتن از تخت و مبل و اشیایی که از سطح زمین فاصله دارن را داره کم کم یاد می گیره و در حال تلاش کردنه و با اندکی کمک با موفقیت این پروژه انجام می شود.

عاشق بیرون رفتنه و دائما کفشاش دستشه و دم در ورودی ایستاده و آهنگ د د را سر داده و تا به خواستش عمل نشه این آهنگ زیبا ادامه داره.

این هم چندتا از عکسهای پرنسس زیبای من

 

یکی از اون چیدمانهای عروسکی

قربون اون عصبانیت و طرز نشستنت بره مامان

ملودی قهر کرده و داره غرغر میکنه قهر

ملودی داره نهایت تلاشش را می کنه که از تخت بالا بره

موفق باشی عزیز دلمچشمک

در انتها از تمامی دوستان عزیز خواهشمندم در لحظه های آسمونیتون به یاد ما هم باشید و ما را از دعای خیر فراموش نکنید طاعات و عبادات همه دوستان مورد قبول درگاه حق تعالی انشاءاله.

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
parvin

mobarake dandon jadidet che aksaye gashangi mashala che bozorg shodi toye in 3 mah ke man nadidamet [ماچ][ماچ][ماچ][قلب][قلب][بغل][بغل][بغل]

goli

juuuuuuuuuuuuuun melody divonatam asal khanom

وانه

اتل متل یک گلدون.........فرستادم براتون گل ندارم ببخشید..........شما بشید گل اون[گل]

خاله سمیه

موش بخوره اون دندوناشو انقدر که این دخمله خوشگل و نازه.. ماچ گنده از طرف خاله[ماچ][قلب]

fafa

مبارك باشه ....چه خوشمزه شدي....مي‌خواي تا ابان ديگه كاملا خاله بخورتت ها...[قلب]

شکوه مامان ارمیا

کاش همانطور که رمضان گذشت...خدا نیز از گناهان ما گذشته باشد... عید برشما مبارک[گل]