عاشورا و شب یلدا

با سلام

ملودی عزیزم در دهه محرم و ایام عاشورا و تاسوعا در سوگواری و سینه زدن برای خودش حرفه ای شده بود و دو دستی هم خیلی محکم سینه می زد و به هر کسی هم که اطرافش بود می گفت که باید سینه بزنید و در خیابون هم که دستجات عزاداری را می دید می گفت نانای و شروع می کرد دست و سینه را با هم زدن یک کمی دست می زد یه کمی سینه می زد خلاصه فیلمی بود برای خودش.

بعد از ایام محرم برگشتیم به خونه خودمون البته این دفعه تنها نیومدیم پدرجون مهربون هم با خودمون آوردیم که تنها نباشیم و ملودی هم با پدرجون حسابی بازی کنه و پدرجون بیچاره از صبح علی الطلوع (چون پرنسس فوق العاده سحرخیزه) باید بازی کنه، تفریح ببره و مواقعی هم که پرنسس می خوابه اجازه داره که استراحت کنه تا عصر که بابایی بیاد و پست پدرجون مهربون را تحویل بگیره.

امسال شب یلدا را چهارنفری برگزار کردیم البته جای عزیزجون هم بسیار خالی بود ولی خوب به علت مریضی خاله پروین مجبور بود که تهران بمونه و ملودی هم دومین شب یلدای خودش را در نهایت شیطونی گذروند که هیچی از دستش در امان نبود توی یه مشتش آجیل بود توی مشت دیگش دونه های انار خلاصه در نهایت با یک چهره رنگارنگ از سر سفره بلند شد.

ملودی بعد از شیطنت و دویدنهای زیاد برای رفع خستگی به این شکل در می یاد

ملودی در حال تعجب و نگاه کردن عمیق به چیزی که نظرش را جلب کرده

ملودی در حال بازی کردن با مامان

ملودی عشق دد در حال بای بای کردن

نکته : لازمه در اینجا از عزیزجون مهربون تشکر کنیم که این بافتنی های خوشگل را برای پرنسس عزیز می بافن تمام بافتنی هایی که ملودی توی این عکسها پوشیده از هنرهای عزیز جون مهربونه.

عزیز مهربون خیلی دوستت داریمقلب

 

این دیگه آخر ژست گرفتن برای عکسه

ملودی در حال خندیدن و بازی کردن با فرشته ها در عالم خواب

این زیباترین منظره ایه که تا به حال دیدم  

در انتها باز هم باید از پروردگار مهربونم تشکر کنم بابت این هدیه الهی.

 این نعمت ارزشمند که در انتهای نوزده ماهگی دومین ایام محرم را در کنار ما بود و در ابتدای بیست ماهگی دومین یلدا را با اون تجربه کردیم و باید به جرات بگم زندگی من و بابایی در این دو سالی که با تو هستیم تبدیل به رنگین کمان شده.

همیشه و در همه حال خوشبختی و سلامتی را برای تو عزیزترینم از خداوند خواسته ام.ماچ

/ 6 نظر / 7 بازدید
سپیده عمه آریانا

اااااااااااای جان جیگر این پرنسس خوشگل و ناز رو برم من . خدا حفظش کنه براتون. همیشه شاد باشید . صورت ماه ملودی نازم رو ببوسید[ماچ][قلب][گل]

مامی نسیم

وبلاگ زیبایی دارین و همین طور ملودی ناز و دوست داشتنی [لبخند]اگر با تبادل لینگ موافقی منو به اسم سارینا پرنده ی کوچک خوشبختی سیو کن[هورا][هورا]

خاله سمیه

صورت ناز و خوشگل پرنسس کوچولو رو از طرف من ببوس. [ماچ]خیلی عکسهاش خوشگله...

fafa

وای دخمل و ببین... شب‌های یلدای زیبایی رو داشته باشی خاله...