Lilypie Kids Birthday tickers مهربانی های پرنسس گل من - آهنگ زندگی ما پرنسسی به نام ملودی

آهنگ زندگی ما پرنسسی به نام ملودی
پرنسس زیبای ما در 30 اردیبهشت ماه سال 1388 با آوردن یه دنیا عشق و محبت به زندگی ما متولد شد
قالب وبلاگ

با سلام به دوستای گلم

ما هم مثل اکثریت مردم مشغول تمیزکاری و مرتب کردن خونه و به اصطلاح خونه تکونی هستیم با خودم فکر می کردم چون تازه اسباب کشی کردیم امسال زیاد کاری نداریم ولی نمی دونم این همه گرد و خاک و دوده از کجا میاد!

ملودی مشغول بازی در اتاق نیکا خانم خوشگل

 

دختر زیبای من هم که مشغول بازیگوشی خودشه و آماده برای کمک به مامانش . دائما در حال گقتن اینکه مامان خیلی دوستت دارم و دائما نگران برای من اگه دستم زخم بشه یا یه اتفاق جزئی بیفته دقیقا نگرانی را توی چهره اش می بینم  و فورا می گه مامان نگران نباش الان بخوابی زودی خوب می شه و من با دیدن این قیافه نگران واقعا غرق در عشق و شادی می شم.

ملودی واقعا با محبته وقتی بابایی مشغول یه کار فنی هستش یا بالای نردبونه فوری می گه بابایی مواظب باش دستت را نبری یا مواظب باش از روی نردبون نیفتی و قیافه بابایی اون موقع دیدنی و شعر و شاعری آغاز می شه . ماچ بغل

توی این مدتی که اصفهان بودیم عزیز جون مهربون یه مقداری مریض بود و استخوان زانوش به شدت درد می کرد که خلاصه دکترا بهشون گفتن اگه با این داروها بهتر نشدین باید کاسه زانوتون را عوض کنین .

ملودی چند روز پیش یکدفعه بی مقدمه از من می پرسه مامان پیرا گناه دارن تعجبمی پرسم چرا ؟ می گه آخه موهاشون سفیده ببین زانوهاشون هم کاسه نداره ناراحت مامان تو پیر نشی ها همینجوری بمون ماچ خلاصه این هم دغدغه این روزهای پرنسس گل من .

عاشق بچه های کوچولوتر از خودشه و اینقدر مواظبشونه،کوچکترین دوستش نیکا خانم خوشگله که ملودی عاشق اینه که بره خونشون یا بیاد خونمون و باهاش بازی کنه و هی می پرسه پس این نیکا کی بزرگ میشه ؟

دختر گلم امیدوارم که این احساس مسئولیت و علاقه ای که از روی دلسوزی برای اطرافیانت داری همیشه ادامه داشته باشه تشویقو همیشه مامانی و بابایی را غرق در دوست داشتن کنی که بزرگترین موهبت الهی است. قلب

[ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳٩۱ ] [ ٧:۱٥ ‎ق.ظ ] [ ملودی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب